Kontrola kvality je vykonávaná v súlade so ZERT DIN EN ISO 9001-2008. Na potvrdenie toho sme získali sme Certificate Nr. QS-4720 HH od Germanischen Lloyd Certification GmbH, Hamburg.

V roku 1998 bol maiCat® jediným prostriedkom svojho druhu, ktorý prešiel skúškami účinnosti podľa protokolu W 512 Nemeckej asociácie plynu a vody (DVGW). Skúšky preukázali, že účinnosť systému maiCat® je 99%. V roku 2012 boli opakované skúšky účinnosti systém maiCat®, ktoré boli vykonané v laboratóriách Nemeckej asociácie plynu a vody (DVGW) v južnom Nemecku, pretože tento región má vysoký stupeň tvrdosti vody - 26 ° dH (4,64 mmol/l) . V tomto prípade boli skúšky vykonané podľa dvoch skúšobných protokolov W 510 - pre pitnú vodu vo verejných službách a normy - W 512.

Skúšobný stôl simuloval podmienky skutočného používania systému maiCat® a pracoval každy deň. Prívod vody sa vykonával v striedavom režime s dvoma špičkovými periódami spotreby - ráno a večer. Voda v systéme bola prietoková, takže bola stále nová. Teplota výmenníka tepla bola trvale 80°C. Skúška trvala po dobu 3 mesiacov, počas ktorých cez skúšobný stôl prešlo 300 000 litrov vody. Podľa výsledkov týchto skúšok maiCat® opäť ukázal svoju účinnosť pri ochrane vykurovacích telies pred vodným kameňom, ktorá bola 99,7%. 

POZNÁMKA. Nemecká asociácia plynu a vody (DVGW) bola založená pred 150 rokmi a je jednou z najviac autoritatívnych organizácií v oblasti prívodu plynu a vody v Európe. Vydávajúc osvedčenia uskutočňujú trvalú kontrolu nad kvalitou vyrobených produktov. Majú právo kedykoľvek bez predchádzajúceho upozornenia vykonávať kontrolu závodu výrobcu a vykonávať odber vzoriek priamo vo výrobe pre kontrolu kvality výrobkov.

Tato webstranka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto webstranky s tým súhlasíte. Dalsie informacie .

  
EU Cookie Directive Module Information