maiCat® – nie je chemický zmäkčovač vody. Nepridáva žiadne chemikálie do vody a "neuvoľňuje" žiadne minerály, preto je široko používaný v pitnej vode. Je to ochrana proti tvorbe vodného kameňa, účinnosť ktorej je preukázaná nezávislými laboratórnymi testami, a ktorá sa takmer 15 rokov používa v mnohých priemyselných a domových sanitárnych inštaláciach a vykurovacích systémoch.

Výhody zmäkčovača vody maiCat®:

  1. Nevyžaduje soľ alebo iné chemikálie.
  2. Ekonomický a efektívny.
  3. Nevyžaduje žiadne umývanie a má nulovú spotrebu (nie je znížená v objeme).
  4. Tlaková strata nie je väčšia ako 0,2 bar.
  5. Nevyžaduje žiadnu obsluhu v priebehu záručnej doby (aspoň 5 rokov).
  6. Udržateľný a nezvratný efekt ochrany pred vodným kameňom pri rôznych podmienkach teploty vody a tlaku (aj pri zahriatí vody na teplotu 100 ° C).
  7. Široké spektrum použitia ako v domácnostiach, tak aj v priemysle.
  8. Tento proces je šetrný k životnému prostrediu.
  9. Látka je účinná po veľmi dlhú dobu (do 10 rokov) a nevyžaduje regeneráciu.

V dôsledku použitia našeho zmäkčovača vody sa uskutočňuje čistenie potrubia od existujúceho vodného kameňa a vytvára sa ochranný povlak, ktorý zabraňuje korózii vodovodných sietí.

Vezmite si prosím na vedomie, že použitím systémov zmäkčovania vody s iónovo-výmennými živicami v priemysle alebo vo verejných službách dochádza k výraznému znečisteniu odpadových vôd, ktoré výrazne prevyšuje štandardy, a preto sa vyžaduje ich ďalšie čistenie. Je potrebné poznamenať, že v 5 štátoch USA je zakázané používanie systémov zmäkčovania vody s iónovo-výmennými živicami, pretože vedú k značnému znečisteniu okolia a výrazne zvyšujú opotrebenie kanalizačných sietí a zariadení na úpravu vody.

Tato webstranka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto webstranky s tým súhlasíte. Dalsie informacie .

  
EU Cookie Directive Module Information